„Dla Ciebie” i lokalnej społeczności

with Brak komentarzy

Każdemu z nas nie raz przeszła przez głowę myśl, że dobrze byłoby mieć kogoś, kto wyręczałby nas w domowych obowiązkach. Jest to możliwe – wystarczy zadzwonić do firmy sprzątającej, a jej pracownicy nawet w tym samym dniu wykonają wskazaną pracę, profesjonalnie przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu oraz odpowiednich środków czyszczących. Od niedawna mogą sobie na to pozwolić także mieszkańcy Łańcuta i jego okolic. Powstało tu bowiem przedsiębiorstwo społeczne DLA CIEBIE, które nie dość, że wykonuje kompleksowo usługi porządkowe, to jeszcze realizuje społeczną misję i wspiera lokalną społeczność dając przykład współodpowiedzialności za to, co dzieje się wokół nas.

Przedsiębiorstwo podejmie się sprzątania każdego rodzaju mieszkań i budynków. Jego oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak też różnej wielkości przedsiębiorstw, administracji publicznej, samorządu terytorialnego oraz różnych instytucji.

Przyjmie także zlecenia wykraczające poza tzw. serwis sprzątający. Firmie tej można zlecić wszelkie prace związane z utrzymaniem domu, takie jak dostarczanie zakupów, realizowanie recept, przygotowywanie posiłków, pomoc w kuchni, w praniu i prasowaniu itp.

W zakresie tego społeczno-gospodarczego przedsięwzięcia jest także utrzymywanie porządku i zieleni wokół budynków, w ogrodach, terenach zielonych, balkonach i tarasach, a także mycie kostki brukowej, czyszczenie rynien, odśnieżanie czy usługi związane z przeprowadzkami oraz przewozem rzeczy. Firma oferuje również możliwość wynajmu profesjonalnego sprzętu sprzątającego oraz do utrzymania zieleni.

Przedsiębiorstwo DLA CIEBIE zapewnia usługi wykonane szybko, solidnie oraz zgodnie z oczekiwaniami klientów, a jednym z jego priorytetów jest uczciwość wobec wszystkich kontrahentów.

Przedsiębiorstwo społeczne DLA CIEBIE Spółka z o.o. w Łańcucie
ul. Armii Krajowej 61,
37 – 100 Łańcut
tel.: 600 889 462,
biuro@dlaciebie24.pl,
www.dlaciebie24.pl