Działalność naszej firmy dotyczy świadczenia kompleksowych usług porządkowych. Usługi te realizujemy jako przedsiębiorstwo społeczne, bo chcieliśmy przysłużyć się lokalnej społeczności i wesprzeć najsłabszych jej członków. Dzięki takiej formie prowadzenia firmy zyskaliśmy oddanych sprawie pracowników, którzy bardzo cenią sobie pracę w naszym przedsiębiorstwie, czują się jego częścią. Nasza działalność nie jest nastawiona wyłącznie na osiąganie zysku, bo jednym z jej celów jest także realizacja misji społecznej.

Utworzyliśmy firmę korzystając ze wsparcia w ramach projektu „Nawigator – kompleksowy program wsparcia ekonomii społecznej” realizowanego przez Podkarpacki Regionalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, pozostający w gestii Caritasu Archidiecezji Przemyskiej oraz Podkarpackiej Akademii Przedsiębiorczości Katarzyna Podraza.

Jako przedsiębiorstwo społeczne pracujemy na naszą wiarygodność w biznesowej praktyce, jak też w działalności na rzecz lokalnej społeczności. Jesteśmy do tego zobligowani, bo naszą nadrzędną wartością jest solidaryzm społeczny.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym sprzątaniu mieszkań, apartamentów, biur, obiektów gospodarczych i magazynowych, domów oraz terenów przydomowych.

Posiadamy ofertę skierowaną zarówno do osób prywatnych, jak też do różnej wielkości przedsiębiorstw, administracji publicznej, samorządu terytorialnego oraz różnych instytucji. Sprzątamy także pomieszczenia usługowe, handlowe, osiedlowe. Oferujemy również sprzątanie po remontach. Można zlecić nam wysprzątanie całego mieszkania, konkretnego pomieszczenia lub na przykład tylko umycie okien. Oferujemy pakiet podstawowy oraz pakiet komfort.

W zakresie świadczonych usług mamy czynności, które wykraczają poza tzw. serwis sprzątający. Chodzi tutaj o różnego rodzaju prace w domu i mieszkaniu nazywane „pomocą domową”. Oprócz prac porządkowych jesteśmy w stanie wykonać wszelkie prace związane z utrzymaniem domu oraz wykonaniem drobnych napraw.

Usługi te kierujemy do osób, które nie mają czasu lub ochoty zajmować się pracami domowymi. Polecamy je także osobom starszym lub mającym problemy ze zdrowiem, a tym samym z samodzielnym wykonywaniem codziennych, domowych obowiązków.

Firma zajmuje się również utrzymaniem porządku i zieleni wokół budynków, w ogrodach, terenach zielonych, balkonach i tarasach.

W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się także czyszczenie rynien, odśnieżanie i skuwanie lodu. Możemy również wynająć profesjonalny sprzęt do sprzątania oraz do utrzymania zieleni, a także przyczepkę.

Nasza firma sprosta wszelkim zleceniom i gwarantujemy, że wykonamy je zgodnie z oczekiwaniami . Posiadamy szeroki asortyment oferowanych usług, który pozwala na dostosowanie oferty do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Jesteśmy profesjonalistami, dla których liczy się jakość wykonania prac oraz zaspokajanie zgłaszanych nam potrzeb. Inwestujemy w nowoczesny sprzęt oraz profesjonalną chemię przemysłową. Nasza firma sprawdzi się w wielu sytuacjach i jest optymalnym rozwiązaniem jeśli chodzi o kwestie utrzymania czystości.

Będziemy wykonywać naszą pracę tak, by usatysfakcjonować wszystkich korzystających z naszych usług.  Będziemy dążyć do tego, by nam ufali, bo to podstawa w tej branży. Naszym celem jest oferowanie usług o najwyższym standardzie.

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu oraz profesjonalnej chemii czyszczącej wykonamy pracę szybko, solidnie, sprawnie i dokładnie. Będziemy zwracać uwagę na to, co jest przedmiotem usługi oraz dobierać odpowiednie metody i środki czyszczące.

Gwarantujemy oszczędność czasu, sił, a także pieniędzy – oferujemy konkurencyjne ceny. Stawiamy na doświadczenie, profesjonalizm, kompleksowość oraz terminowość wykonywanych usług.

Priorytetem naszej działalności jest uczciwość wobec klientów, którzy powierzają nam swoje domy, mieszkania, miejsca pracy i ogrody. Będziemy dokładać wszelkich starań, byście Państwo byli z nas zadowoleni i chcieli polecać innym usługi naszej firmy.

Sprzątanie i porządkowanie wymaga czasu, energii, zakupienia odpowiednich środków czyszczących, a także posiadania odpowiedniego sprzętu. Jest czasochłonnym i wymagającym zajęciem. Aby zasłużyć na miano perfekcyjnej pani domu niekoniecznie trzeba wszystkie domowe prace wykonywać samodzielnie. Dbanie o dom to także umiejętne delegowanie obowiązków. Jeśli ktoś nie lubi sprzątać, to nie warto się męczyć poświęcając na to swój wolny czas. Wynajem naszej firmy może być wtedy najlepszym rozwiązaniem.

Korzystanie z usług naszych fachowców jest dobrym pomysłem, bo posiadamy odpowiednie zasoby, by powierzone nam zadania wykonać sprawniej i dokładniej. Dzięki temu zyskają Państwo czas, który będzie można przeznaczyć na relaks, odpoczynek lub spotkanie z rodziną i znajomymi.

Coraz więcej przedsiębiorstw i najróżniejszych instytucji przekonuje się do tego, by zlecać usługi porządkowe na zewnątrz, bo dzięki temu znika problem zatrudniania własnej kadry do sprzątania. Decyzję tę podejmują także z uwagi na lepszą organizację pracy. Zatrudnienie naszej firmy daje pewność, że wszystkie usługi zostaną wykonane terminowo i na wysokim poziomie. W przypadku klientów instytucjonalnych pomoc naszej firmy zwiększa także komfort pracowników oraz bezpieczeństwo ich pracy. Posiadamy bowiem odpowiednio wykwalifikowany personel, odzież ochronną, atestowane środki czystości, a także wielofunkcyjny sprzęt, który gwarantuje wysoką jakość naszej pracy.

Sprzątanie tylko z pozoru jest mało odpowiedzialnym zajęciem. Warto zatem zlecić to zadanie profesjonalistom, bo uporządkowana przestrzeń życiowa sprzyja także osiąganiu wewnętrznej harmonii, układaniu właściwych relacji z ludźmi. Zatrudnienie firmy sprzątającej jest dobrym pomysłem na to, by pomimo niechęci do sprzątania móc przebywać w czystym, uporządkowanym domu. W gruncie rzeczy, czystość i porządek może sprawić, że człowiek lepiej się czuje, efektywniej pracuje, a także skuteczniej i przyjemniej wypoczywa.